www.powiat-otwocki.com.pl

Linki sponsorowane

Promowane

Partnerzy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Mobilny Serwis Rowerowy Konstancin, Józefosław, Warszawa Wilanów/ Pogotowie Rowerowe

Mobilny serwis rowerowy Konstancin, Józefosław, Warszawa Wilanów/ Pogotowie Rowerowe

Mobilnyserwisrowerowy-Konstancin- Józefosław-Warszawa-Wilanów-Zawady-Syta Pogotowie-Rowerowe.Majówka Rowerowa.

MOBILNY-SERWIS-ROWEROWY-WAW-PL
Napraw swój rower bez wychodzenia z domu z mobilnym serwisem rowerowym Konstancin Warszawa MAZOWIECKIE.

Doświadczenie wieloletnie. Technicy mobilni.

Specjalizujemy się w naprawie wszystkich typów rowerów. Mobilny serwis rowerowy Konstancin Warszawa - Magda i Albert naprawa i serwis rowerów to nasza specjalność, i pasja od lat.

WARSZTAT KONSTANCIN KIERSZEK 12B.
tel; 6 0 7 7 1 5 1 6 9 lub 7 2 5 2 2 2 5 2 7

Serwis sprzętu firm : Kellys Author Scott Cannondale Merida Colnago Shimano Corratec Cube Felt Focus Fisher Giant Gt Kona Ktm Crone Mongus Schwinn Trek Univega Wheeler BH Btwin Electra i wiele innych

Naprawiamy każdy model roweru , naprawiamy także rowery trójkołowe, wózki inwalidzkie, dziecinne wózki biegowe. Spawanie ram rowerowych.

MOBILNY SERWIS ROWEROWY WAW PL WARSZTAT KONSTANCIN KIERSZEK 12B.
tel; 6 0 7 7 1 5 1 6 9 lub 7 2 5 2 2 2 5 2 7 WARSZTAT STACJONARNY KONSTANCIN

Doświadczenie wieloletnie. Technicy mobilni.

KIERSZEK12B kod, 05-510
(Jesteśmy w Konstancin-Jeziorna przy ulicy Głowackiego za torami jadąc od ogrodu botanicznego PAN w Powsinie )

Wykonujemy Również serwis pogwarancyjny sprzętu zakupionego w sklepach Decathlon, Go Sport, Intersport itp.

POGOTOWIE ROWEROWE KONSTANCIN JOZEFOSŁAW ZAWADY WILANÓW SYTA SMS- 6 0 7 7 1 5 1 6 9 24H dla naszych klientów.

MOBILNY SERWIS ROWEROWY WAW PL

Skontaktuj się z nami już teraz pod numerem telefonu 6 0 7 7 1 5 1 6 9 lub 7 2 5 2 2 2 5 2 7 aby umówić się na wizytę naszego mobilnego serwisu naprawczego.

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Mobilny Serwis Rowerowy Konstancin    Mobilny Serwis Rowerowy Warszawa    Mobilny Serwis Rowerowy Konstancin    Józefosław    Warszawa Wilanów/ Pogotowie Rowerowe

WWW

Miasto/a: