www.powiat-otwocki.com.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:36 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:47 | Ogłoszeń:4343

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Partnerzy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Magazynier/pakowacz - Praca Od Zaraz

Magazynier/pakowacz - Praca Od Zaraz

Magazynier/Pakowacz

Agencja pracy i doradztwa personalnego WORKHOUSE figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 8732. Oferując szereg usług z zakresu Human Resources wspieramy naszych Klientów m.in.: w zakresie pracy tymczasowej oraz doradztwa i outsourcingu personalnego.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER/ PAKOWACZ

Lokalizacja: WIĄZOWNA

Opis stanowiska:
• Przyjmowanie oraz wydawanie towarów
• Kompletacja zamówień
• Lekkie prace magazynowe

Wymagania:
• Godziny pracy 8-16 lub 10-18 (system zamienny) uzgadniany z Kierownikiem Magazynu, z ewentualnymi sobotami (w razie potrzeby)
• Mile widziane doświadczenie w pracy z kolektorem przy kompletacji
zamówień lub wydawaniu towarów

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• 11 zł brutto za godzinę plus premia!!!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem MAGAZYNIER/PAKOWACZ przez formularz widoczny na stronie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Magazynier/pakowacz - Praca Od Zaraz

Miasto/a:
 Wiązowna

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy